Představení společnosti Data Labs s.r.o. PDF Tisk Email

Data Labs s.r.o. je ryze českou společností s dlouholetou praxí orientovanou na záchranu dat z poškozených paměťových médií. Sdružuje špičkové odborníky s mnohaletou praxí jak v tuzemských, tak i zahraničních společnostech.

Data Labs s.r.o. nabízí originální a unikátní přístup k obnově dat ve speciálně vybavené laboratoři. Ta je se svým technickým zázemím jedinou takto vybavenou laboratoří v zemích bývalé východní Evropy. Jejích služeb proto využívá mnoho spokojených klientů včetně tuzemských i zahraničních „data recovery“ společností.

Data Labs s.r.o. neustále vyvíjí nové a efektivnější postupy a technologie. Úzké spojení se zahraničními partnery jí umožňuje dále růst v celosvětovém měřítku.

Odborníci v Data Labs s.r.o. se vždy snaží pracovat rychle a efektivně. Osobní přístup, vysoká profesionalita a efektivita jsou samozřejmostí. Také proto mohou každý den úspěšně řešit kritické situace nejen v České republice, ale i v dalších zemích Evropy a celého světa.

Vedle své dlouholeté specializace na záchranu dat zajišťuje společnost Data Labs s.r.o. také velkoobjemovou i kusovou certifikovanou bezpečnou likvidaci dat a datových nosičů všech běžně používaných typů.

Nabídka Data Labs s.r.o.

 

Nabídka Data Labs s.r.o.

NONSTOP HOTLINE

777 07 07 50

Uživatelská sekce